Biz Kimiz

20 yılı aşan sektör deneyimiyle endüstriyel etiket, promosyonel ürünler, elektronik cihazlar ve hediye setlerinin üretimi yapan EFE Ajans, çevreye duyarlı yenilikçi üretim yönetimi, üstün kalite hassasiyeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile değer üretmeyi ilke haline getirmiştir. 

Markanızın ve ürününüzün etkileyici sunumu, kurumsal imajınızın güçlendirilmesi ve estetikten fonksiyonelliğe ilerleyen ürün yönetimi yolculuğunuzun her aşamasında dinamik ve uzman kadromuz ile sizi dinliyor ve taleplerinize en kısa zamanda çözüm üretiyoruz.Kalitenin iyi bir ürün üretiminin fazlası olduğunun bilinciyle kurumsal değerlerimizi koruyoruz. Üretim ve Tedarik Zinciri verimliliğimiz doğrultusunda fiyat performans oranı çok yüksek, üstün kaliteli ve çevreye dost ürünlerimizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.  

Elektrikten Tarım sektörüne, Medikalden Yapı sektörüne çok geniş bir perspektifte yerel ve global müşterimize üretim çözümleri sunuyoruz. 20 sene önce serigrafi tekniği ile üretim yaparak çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim felsefesini her daim benimseyerek sizlere hizmet etmeyi sürdüreceğiz.